Strona korzysta z plików cookies w celu prowadzenia statystyk odwiedzin i dostarczenia najwyższej jakości usług.
Możesz wyłączyć użwywanie plików cookies w Swojej przeglądarce. Więcej informacji na stronie "Polityka prywatności"

FIRMA RED CO.

Red Co. jest firmą której podstawowym przedmiotem działalności jest działalność deweloperska polegająca na nabywaniu nieruchomości i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym a następnie sprzedaży lub najmie lokali położonych w tych obiektach. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. 

Red Co. systematycznie rozwija swoją działalność. Realizuje oraz planuje zrealizować projekty deweloperskie na posiadanych oraz właśnie nabywanych nieruchomościach w Inowrocławiu i jego okolicach, w Niemczu, Bydgoszczy oraz w Toruniu.W przyszłości zamierzamy także rozszerzyć działalność na inne duże miasta w Polsce, w tym w szczególności Poznań i Gdańsk. 

Nasz cel

Zależy nam na zapewnieniu Naszym mieszkańcom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycjii dewelopera. Nasi Klienci zwykle doskonale wiedzą, czego chcą i potrafią to wybrać, choć zawsze wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chcemy aby nasze inwestycje realizowane były w najlepszych lokalizacjach. 
Patrząc bardziej globalnie, zależy nam na podnoszeniu jakości przestrzeni miejskiej i życia mieszkańców oraz podwyższaniu standardów w środowisku deweloperskim. 

Jak go realizujemy

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością: dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje, określamy właściwą funkcję użytkową zabudowy, projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym nad którymi pieczę sprawuje wielopoziomowy nadzór : I - wykonawczy, II – inwestorski, III – bankowy. Oferujemy mieszkaniai domy do wykończenia lub - na życzenie Klientów - w standardzie rozszerzonym na podstawie indywidualnych uzgodnień, w tym także w systemie "pod klucz". 

Naszymi standardami są:

  • Jakość i rzetelność 
  • Profesjonalny nadzór i zarządzanie 
  • Ciekawa i nowoczesna architektura 
  • Terminowość 
  • Przejrzystość warunków zakupu 
  • Starannie dobrane lokalizacje 
  • Indywidualna opieka nad klientem

Ponieważ sami dużo od siebie wymagamy, lubią nas klienci z wymaganiami. A my z wzajemnością –
lubimy wymagających

Wyszukaj mieszkanie
inwestycja
piętro
-
powierzchnia
-
ilość pokoi
-