Znajdź mieszkanie dla siebie

Nowe mieszkania w naszej ofercie

Red Co. to inwestycja w jakość i zadowolenie

Deweloper inwestuje na rynku nieruchomości realizując swój projekt krok po kroku. Jednak oprócz podstawowych zadań jakie musi spełnić, powinien także wiedzieć, jakie są potrzeby potencjalnego lokatora. Firma Red Co. dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu w branży mieszkaniowej, doskonale zna oczekiwania dzisiejszych Klientów. Dla nas najważniejsze są jakość i zadowolenie - to właśnie wyróżnia nas na tle innych firm deweloperskich. Każda zrealizowana lub zaplanowana inwestycja to nie tylko inwestycja w nowe mieszkania, lecz przede inwestycja w satysfakcję i radość Klienta. Nabywamy, a także budujemy obiekty, które w przyszłości będą służyć jako mieszkania, biura lub lokale pod najem. Nasze projekty realizujemy w Bydgoszczy, Poznaniu, Toruniu i Inowrocławiu. W przyszłości planujemy rozszerzyć zakres działalności o inne duże miasta takie jak, Wrocław czy Gdańsk.

Dlaczego warto wybrać firmę Red Co.?

Przede wszystkim, podnosimy standard przestrzeni miejskiej. Na miejsce naszych projektów wybieramy duże przestrzenie, które otoczone są zielonymi terenami. Jednocześnie szukamy takich lokalizacji, które znajdują się blisko lub są dobrze skomunikowane z centrum. Większość z nas tego właśnie oczekuje od przyszłego miejsca zamieszkania. Z tego względu, wybór lokalizacji pod inwestycje to bardzo istotna kwestia w pracy dewelopera. Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w nowocześnie zaprojektowanych blokach na prestiżowych osiedlach. Posiadamy przestronne lokale o różnych metrażach z dużymi balkonami, a niektóre apartamenty wyposażone są także w tarasy. W budynkach znajdują się także windy oraz garaże podziemne. Sprzedajemy mieszkania do wykończenia, a także już te gotowe „pod klucz”.

Przykładowe inwestycje – Bydgoszcz i Poznań

Nasze nowe inwestycje powstają na luksusowych osiedlach w Bydgoszczy i Poznaniu. Zlokalizowana w przepięknej i malowniczej okolicy w Bydgoszczy inwestycja "Przy IV Śluzie" czy usytuowana w zielonej przestrzeni blisko centrum inwestycja "Karpia 22" w Poznaniu – czekają na nowych mieszkańców i inwestorów! Nowe mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy czy w Poznaniu to inwestycja, podobnie jak wiele innych, w najwyższy standard oraz prestiż. Firma Red Co. oferuje wszystko to, czego oczekują współcześni, nawet najbardziej wymagający klienci. Z tego powodu, tworzymy projekty, które będą spełniały oczekiwania także dla większych rodzin z dziećmi. Eleganckie mieszkania na sprzedaż położone na luksusowych osiedlach, blisko centrum i jednocześnie w otoczeniu uspokajającej magii natury – z Red Co. znajdziesz swoją wymarzoną przestrzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizowanymi inwestycjami!

AKTUALNOŚCI

gru 10, 2019
„Osiedle Impresja 2” - rozpoczęliśmy budowę!

Po otrzymaniu pozwolenia na budowę nadszedł czas realizacji projektu. Na terenie zajmowanym niegdyś przez stadion klubu Brda, przy ulicy Powstańców Warszawy w Bydgoszczy ruszyły prace budowlane. Inwestycja jest kontynuacją architektonicznej wizji realizowanej w ramach „Osiedle Impresja 2”, naszego poprzedniego projektu, sąsiadującego z powstającym kompleksem mieszkalnym.

paź 28, 2019
„Osiedle Impresja 2” - otrzymaliśmy pozwolenie na budowę

Drodzy Klienci,
z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy pozwolenie na budowę „Osiedla Impresja 2”. I tym samym rozpoczynamy prace nad kolejnymi budynkami przy ul. Powstańców Warszawy.

wrz 27, 2019
Pozwolenie na użytkowanie budynku 4 B inwestycji „Osiedle Impresja”

Drodzy Klienci,
z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy decyzję, dzięki której od przyszłego tygodnia rozpoczynamy przekazywanie mieszkań właścicielom lokali zakupionych przy ul. Powstańców Warszawy 4 B w Bydgoszczy!
Od dnia 20.09.2019 r. mamy pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego 4 B inwestycji „Osiedle Impresja”. 
Dziękujemy za pozytywne przyjęcie naszych ofert!