gru 10, 2019

„Osiedle Impresja 2” - rozpoczęliśmy budowę!


Po otrzymaniu pozwolenia na budowę nadszedł czas realizacji projektu. Na terenie zajmowanym niegdyś przez stadion klubu Brda, przy ulicy Powstańców Warszawy w Bydgoszczy ruszyły prace budowlane. Inwestycja jest kontynuacją architektonicznej wizji realizowanej w ramach „Osiedle Impresja 2”, naszego poprzedniego projektu, sąsiadującego z powstającym kompleksem mieszkalnym.

Po otrzymaniu pozwolenia na budowę nadszedł czas realizacji projektu. Na terenie zajmowanym niegdyś przez stadion klubu Brda, przy ulicy Powstańców Warszawy w Bydgoszczy ruszyły prace budowlane. Inwestycja jest kontynuacją architektonicznej wizji realizowanej w ramach „Osiedle Impresja 2”, naszego poprzedniego projektu, sąsiadującego z powstającym kompleksem mieszkalnym.

 

„Osiedle Impresja 2” to 294 nowe mieszkania, zebrane w dwa, sześciopiętrowe budynki z dwupoziomowymi, podziemnymi przestrzeniami parkingowymi. Poprzez spójny koncept nowoczesnej, ponadczasowej architektury i wspólnej kolorystyki sharmonizujemy przestrzeń mieszkalną z jej otoczeniem, a całości dopełnią zaprojektowane obszary zieleni.


Każdy projekt realizujemy zgodnie z przyjętymi, wysokimi standardami, gwarantującymi zadowolenie klientów. Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie to udowodnić.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę inwestycji oraz na stronę galerii, gdzie dokumentujemy postęp prac.