Przy IV Śluzie


"Przy IV Śluzie" jest kompleksem dwóch budynków mieszkalnych, usytuowanych w niepowtarzalnej lokalizacji nad Kanałem Bydgoskim przy ul. Wrocławskiej 5 na osiedlu Okole. Na blisko 5,5 tys. m² powierzchni użytkowej powstaje 107 lokali o metrażach od 24 do 245 m². Największe przestrzenie inwestycji to mieszkania dwupoziomowe, do których przynależą przestronne tarasy. Do dyspozycji lokatorów pozostaje dwukondygnacyjny parking podziemny, ze 120 wydzielonymi miejscami.


Mariaż Historii z Nowoczesnością


Inwestycja została umiejscowiona w pięknej, zielonej okolicy. Zabytkowa IV Śluza Wrocławska na terenie parku nadaje niepowtarzalnego klimatu, wnosząc w nowoczesne konstrukcje ducha historii. Zachwycający krajobraz sprawi, że po opuszczeniu eleganckich mieszkań wkroczą Państwo w świat wypełniony naturą, dla którego akompaniament stanowi kojący dźwięk przepływającej przez Kanał Bydgoski wody. Bydgoszcz Okole to osiedle, które zauroczy i sprawi, że każdy dzień będzie upływał miło i relaksująco.

 Szczegóły lokalizacji    Zdjęcia okolicy

Przestrzeń Kompletna


Na kompleks składają się dwa zorientowane horyzontalnie budynki wielorodzinne. Większy, liczący 65 mieszkań, jest klasyczną konstrukcją na bazie litery L. Mniejszy budynek, liczący 42 mieszkania, ze zwężającym się czołem dłuższej krawędzi, jest bryłą przywodzącą na myśl luksusowe, wycieczkowe okręty. Przy realizacji uwzględniono różnorodność oczekiwań przyszłych lokatorów, co zaowocowało wykreowaniem konstrukcji zaspokajającej w równej mierze wysokie potrzeby estetyczne i użytkowe. Mieszkania na sprzedaż "Przy IV Śluzie" odpowiadają na potrzeby współczesnego Klienta. Przestrzeń, harmonia i spokój w kontakcie z naturą sprawiają, że jest to miejsce niepowtarzalne i urokliwe.

Ze względu na korekty architektoniczne wygląd ostateczny może różnić się od przedstawionego. Przedstawiony materiał ma charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.