Komfort otwartych przestrzeni


Obiekt "Leśna 4" to położone w Bydgoszczy osiedle leśne, które jest realizacją planu stworzenia przestrzeni luksusowej i komfortowej. Na budynek składa się 30 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 95 m², zaprojektowanych według koncepcji maksymalnego wykorzystania pomieszczeń. Stworzyliśmy dużą, otwartą przestrzeń z przynależącymi do wyższych pięter przestronnymi tarasami. Do tego oferujemy 26 miejsc postojowych w hali parkingowej oraz 4 miejsca w zewnętrznej części kompleksu. Mieszkania na sprzedaż "Leśna 4" to inwestycja w komfort, luksus i zadowolenie Klientów


 Przeglądaj mieszkania   

Dialog z naturą


Oryginalnie zaprojektowana architektura obiektu doskonale pasuje do zielonej okolicy. Nowoczesna konstrukcja mieszkalna tworzy perfekcyjną całość z otaczającą budynki naturą. Lokalizacja sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, dla którego idealnym tłem może być pobliski park im. Zbigniewa Załuskiego. Dodatkowo, osiedle "Leśna 4" jest doskonale skomunikowane, dzięki czemu szybko dojedziemy do głównych miejsc w Bydgoszczy.

 Szczegóły lokalizacji

Inwestycja w luksus i komfort


W realizacji inwestycji kierowaliśmy się bezkompromisowością, dzięki czemu stworzyliśmy bogatą ofertę mieszkaniową. Soczysto zielone trawniki i perfekcyjnie zaprojektowany duży taras zapewnią Państwu poczucie harmonii i spokoju. Na "Leśna 4" zamieszkają Państwo z dala od zgiełku miasta i jednocześnie w bliskiej odległości do centrum. Stworzyliśmy miejsce, które w pełni spełnia potrzeby dzisiejszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że na "Leśna 4" znajdą Państwo wymarzone nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach.

 Zapoznaj się z ofertą   

Ze względu na korekty architektoniczne wygląd ostateczny może różnić się od przedstawionego. Przedstawiony materiał ma charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.