Dobra inwestycja


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz obiekt „Przy Niepodległości”. Usytuowany w Inowrocławiu przy al. 800-lecia Inowrocławia 25 to oferta dla każdego, kto pragnie stworzyć unikalne miejsce do życia.

Dlatego pragniemy w pełni zdefiniować naszą propozycję, by każdy mógł odnaleźć tu swoje miejsce.

 Przeglądaj mieszkania   

Lokalizacja


Kompleks mieszkaniowy „Przy Niepodległości” to lokalizacja pozwalająca dotrzeć do każdego wybranego miejsca.

Budynek łączy w sobie bliskość centrum miasta z dostępem do uroków kujawskiego krajobrazu. Dwieście metrów na przystanek. Infrastruktura usługowo - handlowa na wyciągnięcie ręki. Zbiornik wodny oraz wieloletnia zieleń pozwalająca na kontakt z naturą.

Lokalizacja stworzona dla potrzeb współczesnego mieszkańca miasta.

 Szczegóły lokalizacji

Codzienna funkcjonalność


Inwestycja wyróżnia się pośród innych funkcjonalnymi windami, dostępnymi już z poziomu podziemnego garażu. Docenią je szczególnie osoby starsze i rodziny z małymi dziećmi. Różnorodność przestrzeni mieszkalnych pozwala sprostać indywidualnym potrzebom i wymaganiom klientów. Najważniejszym założeniem naszych architektów była ergonomia użytkowa. Z troski o Państwa czas i energię układ przestrzenny mieszkań zakłada maksymalne wykorzystanie powierzchni. Podziemny parking to oszczędność miejsca i zachowanie urody otoczenia. Przestronne klatki schodowe i teren dookoła pozwolą na bezstresowe kontakty z sąsiadami.

Efektywność


Jedną z idei przyświecających naszemu projektowi jest elastyczność względem potrzeb mieszkańców. W połączeniu z ekologicznym ociepleniem i pełnym pakietem dostępnych systemów elektronicznych (internet, domofon, telewizja) regulacja rachunków będzie w pełni zależna od Państwa.

Wszystkie te przywileje są połączone z bezpieczną okolicą i odgrodzonym terenem posesji, co gwarantuje brak obawy o nieoczekiwane wydatki.

Profil


Charakter lokali w budynku „Przy Niepodległości” oddajemy w ręce jego mieszkańców. Przygotowane dla Państwa rozwiązania pozwolą wykreować swoje własne miejsce do życia.

Główne zalety inwestycji to:

  • szeroki wybór mieszkań od 33 – 129 m2,
  • komórki lokatorskie usytuowane na piętrach,
  • podziemne garaże,
  • windy w każdej klatce dostępne z poziomu garażu,
  • stacja uzdatniania wody,
  • teren ogrodzony.