Styl i harmonia w dobrej lokalizacji


"Dębowa Ostoja" zlokalizowana jest na Bydgoskim Czyżkówku przy ul. Wyrzyskiej. Bydgoszcz Czyżkówko to osiedle, na którym mieszczą się nowoczesne budynki, a więc łącznie 225 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od ok. 32 do 115 m². Wiele lokali wyposażonych jest w przestronne balkony, zaś apartamenty na ostatnich kondygnacjach mają przepiękne tarasy. Każdy z budynków wyposażony jest w nowoczesne windy i podziemny garaż. Nasze nowe mieszkania są nasłonecznione i przestrzenne, a ich mądrze rozplanowany rozkład sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Inwestycja "Dębowa Ostoja" to klasyka i nowoczesność w jednym. Jasną elewację ożywiły delikatne wzory w połączeniu z głęboką czerwienią. Chcemy, aby nowi mieszkańcy cenili nasze mieszkania za komfort, styl i harmonię.


Ostoja spokoju i odpoczynku


Jeśli zdecydujesz się tu zamieszkać, dostrzeżesz i docenisz uroki osiedla Czyżkówko. Przestrzenna, zielona okolica zapewni Ci spokój po ciężkim dniu, a spacer lub bieg po pobliskim lesie dodadzą Ci więcej energii do działania. Oferujemy naszym Klientom, to na czym najczęściej im zależy, czyli nowe mieszkania w mieście z bliskością natury. Wiemy, jak bardzo dziś liczy się dla nas odpoczynek od chaosu ulic i samochodów, dlatego wybraliśmy właśnie Czyżkówko. Nie bez powodu nasza inwestycja nosi nazwę "Dębowa Ostoja" – w pobliżu rosną liczne dęby, a między nimi wiekowe, pomnikowe okazy.

 Szczegóły lokalizacji

Inwestycja w przyszłość


Ideą każdego z naszych projektów jest zapewnienie mieszkańcom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. „Dębowa Ostoja” to idealne miejsce zarówno dla osób szukających swojego mieszkania, jak i traktujących jego zakup jako doskonałą inwestycję. Sprawdzi się doskonale także dla rodzin - udogodnieniem są niedaleko położone przedszkola i szkoły. Spokojna okolica, nowoczesny styl budynków i dobra lokalizacja będą zawsze dobrą inwestycją w przyszłość. To wszystko gwarantuje "Dębowa Ostoja".

Ze względu na korekty architektoniczne wygląd ostateczny może różnić się od przedstawionego. Przedstawiony materiał ma charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.